%0,64 BANKA KREDİLİ 180 AY

%0,55 BİRYAPI KREDİLİ 60 AY

VADELİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

BANKA KREDİLİ 1 YIL GERİ ÖDEMESİZ 180 AY VADELİ veya

BANKASIZ KEFİLSİZ MASRAFSIZ SENET İLE 60 AY VADE

deluxe_beyaz.png

İSTANBUL'A 1 SAAT UZAKLIKTA

MÜŞTERİ TERCİHLİ TESLİM  

DAİRE FİYATLARI

99.000 TL İLE 255.000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. 

Bu teslim modelinde daireler mevcut hali ile  ( çelik kapısı takılmış, tüm asma tavanları ve kartonpiyerleri yapılmış, boyası bitmiş, tüm tesisat, elektrik vb. alt yapıları tamamlanmış, zeminlerin ince şapları yapılmış) boş teslim edilmektedir. 

Müşteri tercihli yani dairenin boş tesliminde mutfak-banyo-zeminler-elektrik armatürleri ve banyo armatürleri tarafınızdan yaptırılabileceği gibi dilerseniz ek bir protokolle seçilecek malzemeler ve yapılacak işler belirlenerek çıkan maliyet bedelini ödemeniz kaydıyla, firmamız tarafından da belirlenen sürede yapılıp tarafınıza teslim edilebilir.

STANDART ANAHTAR TESLİMİ

DAİRE FİYATLARI

129.000 TL İLE 330.000 TL ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

Bu teslim modelinde içi laminant - dışı 1. sınıf melamin özel tasarım banyo ve oda kapıları, parkeler,  seramikler, granit-çimston tezgahlı, evyeli, içi mdf, dışı high gloss mutfak dolapları ve ankastre davlumbaz ,fırın, ocak, Vitra gömme rezervuar dahil, duşa kabinli ve dolaplı full aksesuarlı banyo, dairenin tüm elektrik donanımı yapılmış olarak taşınmaya hazır şekilde teslim edilmektedir.

Standart teslim için belirlenen malzemelerin dışında, talepleriniz olur ise yapılacak ek işler ve talep edilen malzemeler ilave bir protokolde ayrıntılı olarak belirlenerek bedelinin tarafınızdan ödenmesi ile (protokolde belirlenen sürede) derhal yapılarak teslime hazır hale getirilir.

  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

© 2020 DELUXE REZİDANS                                                           PROJESİDİR

BİRYAPI
sahibinden.png